Projektu nedēļa 2014

Salaspils 2. vidusskola

PROJEKTU NEDĒĻAS NORISE 2014.24.-28.02.
MOTO „Tā man patīk mācīties!”

Klase

Vadītājs

Projektu darba nosaukums

Darba telpa

Prezentācija

1.a

Svetlana Možajeva

„Teatrāls iestudējums „Vecīša cimdiņš”

22.kab.

27.02. 8.30-9.00

22. kab.

1.b

Ludmila Ļeščova

„Profesiju ābece”

24.kab.

27.02.8.00-8.30.

24.kab.

1.c

Jekaterina Skidanova

Inna Ivanova

„Spēļu un rotaļu pasaulē!”

8.kab.

27.02. 9.00-9.30

8. kab.

2.a

Svetlana Poļivikova

„Mana mīļākā rotaļlieta”

12. kab.

27.02. 11. 00 – 11.30

12.kab.

2.b

Angelina Šavļuga

„Mana grāmata”

25.kab.

28.02. 9.00-9.30

25.kab.

2.c

Alvīŗa Sokolova

„Akvareļu pasaule”

22.kab.

27.02.12.30-13.00

22. kab.

2.d, 1.d, 3.d,4.d5.d

Anta Grāvīte, Inga Treibaha, Sandra Srupe

„Vairāk zināt, vairāk prast!”

27.kab. /28.kab.

27.02. 10.00-11.00

27. kab.

5.d

Maruta Šamanska

Vairāk zināt, vairāk prast!- latviešu valodas netradicionāla apguve.

23.kab.

27.02 10.00-11.00

27.kab

3.a

Tamāra Lazovska, Tatjana Kuļikova

„Tējas dzeršana”- muzikāla izrāde

7. kab.

27.02.11.30-12.00

Aktu zāle

3.b

Jeļena Poziko

„Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta”

9.kab.

27.02.9.30-10.00

9.kab.

3.c

Natālija Kaufelde un Nadežda Solovjova

„Pavasara koncerts!”

30. kab.

7.03.9.00

Aktu zālē

4.a

Svetlana Ivanova

„Mūsu spārnotie draugi”

7. kab.

27.02. 12.00-12.30.

7.kab.

4.b.

Jeļena Averina, Lazovska Tamāra

Meteņu tradīcijas. Svētku svinēšana un koncerts.

8. kab.

28.02. 10.00 -11.00

Aktu zāle

4.c

Ineta Jurcina

„Runājošās pasakas”.

9.kab.

27.02. 13.00-13.30

9.kab.

5.a

Svetlana Hmeļeva

„Mācību ekskursija- mācību procesa sastāvdaļa”

10. kab.

27.02.13.30-14.00

10.kab.

5.b

Ingrīda Smilts

„Mēs protam tā! - koncerts!”

26.kab.

28.02. 11.00 –12.00

Aktu zāle

5.c

Līvija Muska

S.Maršaks „12 mēneši!” –lugas iestudējums

57.kab.

28.02. 12.00-13.00

Aktu zālē

6.a, 6.b

Tatjana Šuļga, Svetlana Ročīte, Zoja Koptejeva, Ludmila Rakoca

Cilvēks un vide!”

17. kab.

28.02 2014. 13.00.

17. kab.

7.a,7.c7.d

Margarita Ferko, Olga  Smirnova, Ināra Pastare,

Baiba Asare

„Senie arodi”- izstāde un stāstījums par darbu tapšanu un piedzīvoto projektu nedēļas laikā.

33., 55.,59.,60. kab.

7.03.2014.

12.55 -59., vai 33. kab.

7.b

Ina Kursīte

„Sporta un prāta spēles”

45.kab.

28.02. 14.00-15.00

45.kab.

8.b.,8.c

Ļubova Žemčužina, Jekaterina Semenkova- Lauce

Skolnieks skolotāja lomā „Man tā patīk mācīties!”

40.kab.

Pēc atsevišķa grafika

8.a

Jeļena Uvarova

„LIELISKA DIENA SKOLĀ” skolēnu piedāvājums mācību stundām un nodarbībām

51kab.

59. kab.

Pēc atsevišķa grafika

9.a, 9.b,9.c

Ņadežda Jeršova,

Igors Ribakovs, Ņina Ļeščanko

Jauna tradīcija skolā „Pēdējais zvans 9.-ām klasēm”

39.,55. kab.

Idejas prezentācija sapulcē pie direktora 3.03. 2014.

2014. gada maijs

10.a

Larisa Kočergina

ZPD teorijas daļas IZSTRĀDE PA INDIVIDUĀLĀM TĒMĀM

41.ab.

Tēmas pieteikums-prezentācija 2.04 2014. 17. vai 33. kab.

11.a

Svetlana Atjakova

ZPD IZSTRĀDE PA INDIVIDUĀLĀM TĒMĀM

56. kab.

Aizstāvēšana

11.03. un 12.03.

17. vai 33. kab.

12.a 12.b

Irina Trofimova

Tatjana Lastovska

Mācību Stundas

Atbilstoši sarakstam

Uzmanību!!! IR MAINĪTI PREZENTĀCIJU LAIKI!!!

Lūgums prezentāciju plānot atbilstoši atvēlētajam laikam!!!!