28.03.2014

March 31, 2014 в 20:53 | Ziņas |

Jau vairākus mēnešus 11.a un 10a. Klašu apvienotā komanda gatavojās dalībai spēlē “Jūras saimnieku parlaments”, kuru organizēja Pasaules Dabas Fonds.

Sākumā PDF pārstāvji ieradās skolā ar izglītojošu lekciju par Baltijas jūras stāvokli un iespējamo nozarpolitiku Baltijas jūras krastos . Tad tika pastāstīta arī par to kās tiek sagaidīts no skolām un kā notiks pati spēle. Nozari katra skola izlozēja šai tikšanās reizē- mums tika tūrisms. Mūsu sadarbības skola sākumā bija Rēzeknē, bet laika gaitā, viņi savu dalību atsauca, tā kā par tūrisma nozari mēs palikām vienīgie „eksperti”.

Notika nemitīga saziņa ar spēles organizētājiem, mēs saņēmām norādes, kur meklēt informāciju.

Un beidzot 28.03. komanda :

Artūrs Konopļovs (11.a),

Ērika Petrakēvičs (11.a),

Aļona Poteškina (10.a),

Vladislavs Birdins (10.a) un

ģeogrāfijas skolotāja Anita Šaltāne ieradāmies Rīgā laikmetīgās mākslas centrā „KIM?”, gatavi aizstāvēt savas nozares intereses, un pārliecināt citus spēles dalībniekus, par savu ideju lietderību, veiksmīgai Baltijas jūras attīstībai.

Rezultātā ieguvām 5. vietu no 12 nozaru komandām, daudz pozitīvu iespaidu un galvenais pārliecību, ka jābūt sociāli aktīviem, jo arī mūsu domas tiek uzklausītas un respektētas.

Pēc spēles pienāca šāds e- pasts no organizatoriem.

Sveiciens visām “Jūras saimnieku parlamenta” skolotājām!

Vēlreiz sakām jums katrai LIELU un sirsnīgu paldies par dalību spēlē “Jūras saimnieku parlaments” un skolēnu sagatavošanu! Mūs patiesi iepriecināja jūsu skolēnu zināšanu līmenis un erudīcija! J

Lai saulains un priecīgs jums šis pavasaris!

Uz tikšanos atkal kādā vides izglītības pasākumā!

Pasaules Dabas Fonda kolektīvs

www.pdf.lv

Nav komentāru »

RSS Komentāri. Trekbeks URI

Atstājiet komentāru

XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>